Компанія

Компанія

Спеціалізація – охорона здоров'я

Berlіn-Chemіe AG – компанія з багатими традиціями, що динамічно розвивається. Наша історія в Берліні-Адлерсхофі починається у 1890 році. Деякі з наших співробітників є у своїх родинах вже п'ятим поколінням, що займається розробкою, виробництвом і збутом лікарських препаратів компанії, відомої сьогодні під назвою Berlіn- Chemіe AG.

Ми пов'язані особливими зв`язками з нашим основним підрозділом у Берліні, якому ми залишаємося віддані. У той же час ми - багатонаціональна компанія. Наші підрозділи працюють у більш ніж 30 країнах Європи й Азії. Наші співробітники - представники більше 70 національностей. Таке різноманіття сприяє зміцненню нашої стабільності.

Додаткова iнформацiя для потенцiйних покупцiв

З питань співпраці в Україні залиште Ваш запит у розділі «Контакти». На Ваш запит ми готові надати актуальні умови співпраці, включаючи умови можливого прощення частин боргу у разі а) здійснення попередньої оплати товару чи оплати товару протягом більш скороченого терміну, ніж це передбачено контрактом; b) підтримання повного товарного запасу; с) досягнення необов’язкових до виконання планів закупівель.


ПОИСК


БІЛЬШЕ ПРО MENARINI

Menarini Group logo

Для додаткової інформації про Menarini відвідайте сторінку www.menarini.com External Link