Виробництво

Виробництво

Виробництво високоякісних лікарських препаратів.

Компанія BERLІN-CHEMІE гарантує ультра-сучасне виробництво лікарських препаратів вищої якості відповідно до філософії MENARІNІ Group .

Компанія BERLІN-CHEMІE AG має давні традиції виробництва ліків і високомотивовану, прекрасно навчену виробничу команду.

Ми виробляємо тверді лікарські форми (таблетки, таблетки, покриті оболонкою, капсули), рідини (мікстури та краплі), супозиторії, а також розчини для інфузій на виробничих площадках в Адлерсхофі та Бритці в Берліні.

Ці виробничі потужності повністю модернізовані по вищих технологічних стандартах і дозволяють нам гарантувати виробництво якісних, ефективних та безпечних ліків.

Нова виробнича одиниця, що відповідає вищим стандартам, була запроваджена до експлуатації в Адлерсхофі у 2000 році. В 2001 році введена в лад ще одна нова одиниця, що випускає рідини для перорального застосування.

У квітні 2003 року булла відкрита сучасна виробнича будівля з 11 виробничими лініями для пакування таблеток, капсул і таблеток, вкритих оболонкою.

Щорічно 270 мільйонів упаковок ліків випускаються персоналом чисельністю 339 чоловік. Ці ліки використовуються в усьому світі для лікування хвороб.

Ми також надаємо підтримку іншим фармацевтичним компаніям з питань використання наших ноу-хау. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до нас:

Тел.: (+49) 030-6707- 2651
Факс: (+49) 030-6707- 2119


ПОИСК