Відмова від відповідальності

Наші сторінки в мережі Інтернет існують для того, щоб надати інформацію про нашу компанію, наші продукти та послуги. Ці дані підбираються дуже ретельно та постійно оновлюються. Незалежно від нашої зацікавленості у точній, повній та негайній подачі матеріалу, на жаль, ми не можемо взяти на себе повну відповідальність - ні явну, ні припустиму - за такий матеріал. Дані наводяться лише для отримання загального уявлення та жодною мірою не заміняють медичних, комерційних чи інших рекомендацій. Тому не визнаються претензії, та не робиться компенсація збитків, понесених (безпосередньо чи опосередковано) в результаті використання інформації, що міститься на сторінках в мережі Інтернет.

Якщо наші сторінки в мережі Інтернет посилаються на інформацію, отриману від третьої сторони, то її не можна сприймати як таку, що представляє наші рекомендації. Оскільки ми не перевіряємо точність, безпосередність та законність такої інформації, то ми не можемо, звісно, нести відповідальність за неї.

Ця сторінка, її зміст, дані, ілюстрації та ін. захищені авторськими правами та відповідними статтями чинного законодавства. Ми хотіли б також відзначити, що всі назви продуктів та інші назви, відмічені відповідним чином, захищені законом про торгові марки. Будь яке використання, включаючи відтворення, розповсюдження та обробку, дозволяється лише в рамках, передбачених законодавством, та лише з дозволу уповноваженої особи.

Ми залишаємо за собою право змінювати зміст наших сторінок в мережі Інтернет в будь-який час.

© BERLIN-CHEMIE AG

Подальші теми