Наш міжнародний досвід

У складі міжнародної компанії MENARINI Group BERLIN-CHEMIE відповідає за більш ніж 30 країн у Центральній і Східній Європі, а також регіоні СНД. У більшості країн компанія BERLIN-CHEMIE має дочірні компанії або представництва.

Як надійний партнер у сфері охорони здоров’я, ми прагнемо допомагати вирішувати складні задачі, пов’язані з політикою охорони здоров’я, у цих регіонах за допомогою своїх продуктів і професійних секретів. З цією метою компанія BERLIN-CHEMIE створила партнерства на всіх рівнях у багатьох країнах.

Наші місцеві працівники — це гаранти нашої діяльності. Високомотивовані та добре кваліфіковані, вони можуть покладатися на інноваційні продукти на базі досліджень MENARINI Group, а також на традиційні та перевірені ліки для реєстрації та маркетингу.

Успішна співпраця між нашими співробітниками в усьому світі та штаб-квартирою BERLIN-CHEMIE забезпечує планування документації, продуктів і виробництва в Берліні, а також гнучку логістику в різних часових поясах і кліматичних зонах.

Огляд представництв BERLIN-CHEMIE

Нижче наводиться огляд представництв компанії BERLIN-CHEMIE:

Подальші теми