Наша мета

Разом — заради життя

Після того як компанія BERLIN-CHEMIE стала частиною міжнародної успішної групи MENARINI Group, вона демонструє стале зростання й успішне розширення. Запускаючи продукти, які враховують медичні вимоги як пацієнтів, так і лікарів, компанія BERLIN-CHEMIE може запропонувати своїм користувачам широкий асортимент продуктів, зокрема у сфері кардіології, захворювань дихальних шляхів, діабету, подагри та в майбутньому онкологічних захворювань.

Компанія BERLIN-CHEMIE пишається плідною співпрацею зі своїми клієнтами, оскільки це дозволяє нам бути в курсі постійного прогресу лікарських засобів, заснованих на доказахі виявляти можливості, де наші продукти можуть суттєво поліпшити життя пацієнтів.

Наша мета — швидко випускати на ринок нові лікарські продукти в рамках партнерств і ліцензійних угод з іншими компаніями на міжнародному та національному рівні, оскільки це дає змогу нашим клієнтам отримувати доступ до ширшого асортименту наявних сучасних терапевтичних рішень.

Ключ до цього успіху — це навички людей, які працюють на BERLIN-CHEMIE. Наші працівники працюють цілеспрямовано та мають багаторічний досвід у сфері медичного маркетингу.

Під контролем MENARINI Group стратегічні корпоративні цілі компанії BERLIN-CHEMIE пов’язані з науково-дослідницькою роботою й інтернаціоналізацією. Обидві стратегії спрямовані на те, щоб пацієнти у всьому світі мали доступ до інноваційних продуктів, які полегшують їхні страждання. Компанія BERLIN-CHEMIE постійно реалізує ці корпоративні цілі в Німеччині, Східній Європі та регіоні СНД, щоб покращувати якість життя пацієнтів.

Подальші теми