BERLIN-CHEMIE 

Віддана охороні здоров’я

BERLIN-CHEMIE — це інноваційний, міжнародний виробник ліків із багатими традиціями. Починаючи з 1992 року компанія BERLIN-CHEMIE входить у склад міжнародної групи MENARINI Group, яка є лідером італійського фармацевтичного ринку протягом десятиріч. Компанія зі штаб-квартирою у Флоренції, заснована в Неаполі в 1886 році, протягом поколінь зросла до міжнародної фармацевтичної компанії під сімейним керуванням. У складі MENARINI Group компанія BERLIN-CHEMIE відповідає за фармацевтичний бізнес у Німеччині, Східній Європі та регіоні СНД. Крім того, Берлін — це один із центральних дослідницьких центрів Групи.

> 5000 працівників

> 30 ринків

Обсяг продажів 1,7 млрд євро

Динамічне зростання, інноваційні лікарські продукти та значний досвід, що охоплює кілька поколінь, — це фірмові ознаки компанії BERLIN-CHEMIE. Історія нашої компанії починається в 1890 році в Адлерсхофі (Берлін). Наші працівники частково походять із родин, які займаються розробкою, виробництвом і продажами лікарських продуктів протягом п’ятьох поколінь. Ми підтримуємо особливо близькі відносини зі своїм головним офісом у Берліні, які ми щиро плекаємо.

Одночасно ми є космополітичною компанією. У цілому в штаті нашої компанії понад 5000 працівників із більш ніж 70 країн. Крім того, компанія BERLIN-CHEMIE протягом десятиріч дотримується традиції професійного навчання та багато разів отримувала нагороди від Торгово-промислової палати. Це різноманіття є однією з наших найбільших переваг.

Репутація BERLIN-CHEMIE

Протягом останніх років компанія BERLIN-CHEMIE демонструвала темпи зростання, що перевищували темпи розвитку фармацевтичного ринку. Цей відмінний результат підтверджує стратегію BERLIN-CHEMIE і MENARINI, спрямовану передусім на розробку інноваційних лікарських продуктів. Для цього ми приділяємо особливу увагу інтенсивному навчанню та якості роботи наших науковців і спеціалістів із продажів. Завдяки цим постійним зусиллям компанія BERLIN-CHEMIE має бездоганну репутацію у сфері охорони здоров’я, особливо серед терапевтів і лікарів вузької спеціалізації.

Подальші теми