Наша історія

Фармацевтичний виробник із багатими традиціями в серці Європи


1890 — Kahlbaum Laborpräparate

У 1890 році Йоганнес Кальбаум заснував хімічно-фармацевтичну компанію Kahlbaum Laborpräparate (Лабораторні препарати Кальбаума). Стара фабрика колись знаходилася на території існуючих корпоративних будівель BERLIN-CHEMIE AG в Адлерсхофі (Берлін). На початку 20-го сторіччя компанія Kahlbaum Laborpräparate уже мала в штаті понад 250 працівників, які виробляли понад 1000 різних лабораторних хімікатів і перші лікарські засоби.


1927 — Від Schering-Kahlbaum AG до Schering AG

Після злиття компанії з Schering зі штаб-квартирою у Веддінгу (Берлін) у 1927 році її власником стала одна з найбільших хімічно-фармацевтичних компаній країни, і вона була перейменована на Schering-Kahlbaum AG.
Лише через десять років у 1937 році компанія переглянула всю свою стратегію після повного об’єднання з Schering AG: з того часу компанія зосередилася на виробництві не лише хімічно-технічних виробів, а також усе більше фармацевтичних продуктів.


1956 — VEB Berlin-Chemie

Після завершення Другої світової війни фабрика Schering AG в Адлерсхофі опинилася в радянській окупаційній зоні, яка стала пізніше Німецькою Демократичною Республікою. Через програму роззброєння компанія втратила станки, обладнання, лабораторне обладнання та сировину, проте одночасно продовжила виробництво за замовленнями військової адміністрації. Значна частка продукції віддавалася радянським окупаційним силам як репарації. У 1948 році фабрика в Адлерсхофі була націоналізована та стала державним підприємством.

Починаючи з середини 50-х років компанія отримала назву VEB Berlin-Chemie. Протягом наступних років державне підприємство перетворилося в одну з найбільших хімічних компаній, що виробляла ліки, у Німецькій Демократичній Республіці. Крім пеніциліну, інсуліну та хлорамфеніколу, компанія VEB Berlin-Chemie виробляла пестициди та засоби для боротьби зі шкідниками, а також пізніше силікати для житлового будівництва та сировину для текстильної та косметичної галузі.


1990 — Заснування акціонерного товариства BERLIN-CHEMIE

Незадовго до падіння Берлінського муру компанія перетворилася на товариство з обмеженою відповідальністю з прицілом на майбутнє. Це також призвело до переорієнтації: з цього часу компанія BERLIN-CHEMIE спеціалізувалася виключно на фармацевтичній продукції та модернізувала своє виробництво відповідно до міжнародних стандартів. Під час радикальної конверсії компанія інвестувала понад 100 млн німецьких марок. Після об’єднання колишнє Управління з керування державною власністю отримало завдання продати новостворене підприємство BERLIN-CHEMIE AG, яке було виставлено на міжнародний тендер.


1992 — Продаж італійській групі MENARINI Group

У рамках міжнародного тендеру найбільша італійська фармацевтична компанія MENARINI Group придбала компанію BERLIN-CHEMIE AG у 1992 році перед комплексним розширенням, зокрема, маркетингового відділу та відділу продажів, щоб підготувати компанію до викликів часу. Компанія BERLIN-CHEMIE працює на німецькому фармацевтичному ринку в цілому з 1993 року та досягла значних економічних успіхів починаючи з 1994 року. Протягом останніх двох десятиріч компанія BERLIN-CHEMIE перетворилася на міжнародного успішного виробника ліків.

Подальші теми