MENARINI Group

Провідна італійська фармацевтична компанія

MENARINI Group зі штаб-квартирою у Флоренції — це провідна італійська фармацевтична компанія. Вона працює в усьому світі в більш ніж 130 країнах. Завдяки історії, що налічує понад 125 років, Група гарантує міжнародно визнану якість.

У цілому понад 17 000 працівників MENARINI Group щодня намагаються пропонувати інноваційні лікарські рішення та покращувати життя людей. Щорічний світовий оборот Групи складає 3,6 млрд євро.

> 17,000 працівників

> 130 країн

Обсяг продажів 3,6 млрд євро

Фінансові результати — це підтвердження ефективної стратегії на базі досліджень, інновацій і міжнародної орієнтації, а також підтвердження здатності розпізнавати та задовольняти потреби як лікарів, так і пацієнтів.

Одна з основних переваг філософії компанії MENARINI — це її співпраця з міжнародними партнерами: мета — досягати синергетичного ефекту, що дає в результаті інноваційні рішення, фармацевтичні продукти та послуги у сфері охорони здоров’я.

У компанії MENARINI високий рівень якості формує основу для спільної корпоративної стратегії. Усі корпоративні структури залучені в процес виробництва ліків на різних рівнях. Це ефективна система, яка створила унікальний робочий еталон для забезпечення якості на кожному етапі: від досліджень до виробництва, від продажів до надання наукової інформації. Ми робимо все це з однією метою: бездоганність.

У всьому світі Група має сім дослідницьких центрів і 16 виробничих об’єктів, де щорічно виробляється понад 585 млн одиниць ліків

Група постійно зростає в плані обороту та кількості працівників, що є результатом корпоративної стратегії на базі науково-дослідницьких робіт і міжнародного підходу. Цей спосіб мислення також приносить користь компанії BERLIN-CHEMIE, яка послідовно й успішно реалізує цю стратегію у своїй сфері відповідальності.

Подальші теми