Екологічність і соціальна відповідальність

Прагнення сталого розвитку

Наша мета — сприяти охороні здоров’я у всьому світі, розробляючи та виробляючи інноваційні лікарські продукти. Як фармацевтичний розробник, ми несемо особливу відповідальність за свої продукти. Щоб уникнути ризиків для клієнтів, наші продукти піддаються постійному моніторингу та тестуванню, щоб забезпечити їхню відмінну якість. Це також включає наші сучасні виробничі умови. Ми вважаємо своїм обов’язком прагнути сталого та далекоглядного розвитку та діяти з урахуванням економічних, екологічних і соціальних факторів.

Відповідальність за навколишнє середовище

Виробляючи лікарські продукти, ми несемо відповідальність за те, щоб економити ресурси та серйозно зменшувати вплив на екологію, тому ми постійно прагнемо покращувати свої екологічні й енергетичні показники, наскільки це економічно прийнятно. Ми використовуємо багато можливостей для енергозбереження, наприклад, і таким чином сприяємо захисту клімату. Крім того, ми намагаємося постійно збільшувати ефективність сировини та пакувальних матеріалів, які ми використовуємо, за допомогою належних технічних і організаційних заходів.

Відповідальність за наших працівників

Ми вважаємо, що охорона праці — це обов’язок керівництва. З цих міркувань ми забезпечуємо в компанії умови, які дають змогу нашим працівникам виконувати свою роботу безпечно та без нещасних випадків. Небезпечні фактори та ризики системно усуваються або мінімізуються. Завдяки структурним заходам, технічному обладнанню, початковому та додатковому навчанню наших працівників, а також тісній співпраці з органами влади, ми забезпечуємо безпеку для своїх співробітників і партнерів.

Подальші теми